איזיקליק -  הקליקרים לכל ארוע 

איזיקליק - מערכת הצבעה אלקטרונית המותאמת לשימוש קבוצות קטנות ועד מאות ואפילו אלפי משתמשים בו זמנית. המערכת עצמאית לחלוטין (STAND ALONE) ואינה דורשת קישוריות לאינטנרט. 

בין הפרוייקטים הבולטים שעשו שימוש באיזיקליק היו ועידת החינוך לישראל 1300 קליקרים, ועידת גלובס לעסקים - 800 קליקרים -  סודה סטרים 300 קליקרים, YOUR SOUND - מאות קליקרים ורבים אחרים.

כמעט כל פעילות הנעשית מול קהל היא פוטנציאלית לשימוש באיזיקליק.

השימוש באיזיקליק יהפוך את הפעילות לחווית מולטימדיה עשירה בה הקהל נוטל חלק פעיל.

בין אם מדובר בשעשועונים, חידונים, הרצאות, כנסים, הצבעות, שעורים והרצאות תוכלו להתאים את הפעילות המתאימה לשימוש עם האיזיקליק.

 EzClick  השכרה לאירועים וכנסים

מערכת הצבעה אלקטרונית איזיקליק  (קליקרים) להשכרה באירועים וכנסים לחברות ומוסדות חינוך משדרגת את האירוע והכנס ומעניקה חוויה בלתי נשכחת למשתתפים בו. מצגות אינטראקטיביות וחידוני ידע הן חלק ממגוון הפעילויות ברחבי הארץ בהן משתתפת חב' רוגב ועושה שימוש בקליקרים של איזי קליק. תחרויות פרסים, הצבעות, בחירות ושלל פעילויות עושות שימוש בקליקרים והופכות את הארוע לחוויה.
חב' רוגב מייחסת חשיבות רבה לאיפיון האירוע והמשתתפים בו, ולהתאמת ציפיות בין מארגני האירוע לבין מגוון יכולות התפעול של מערכת ההצבעה.
כחלק ממתן השירות, חברת רוגב מחשבים מאפשרת השכרת שלטי הצבעה (קליקרים) בליווי טכנאי מקצועי מטעמה שיתפעל בזמן אמת את מערכת ההצבעה באירוע ויתרום מניסיונו בייעוץ ובהכנת הפעילות לאירוע.

קליקר משתתף

קליקר ניהול

EZ5.png
ez4.png

באזר

123.png
WhatsApp Image 2018-12-10 at 14.14.23.jp
EZCLICK_NEW SITE.jpg

סטיק הצבעה לד

איסוף נתונים

EZ3.png

דוגמת פעילויות והצגת הנתונים

המערכת משמשת בבתי ספר כלי עזר אינראקטיבי להוראה.כל תלמיד בכיתה מקבל שלט שבאמצעותו יענה על השאלות. לכל שלט יש מספר שניתן לשייך אליו את שם התלמיד כך שהשלט ילווה אותו גם בהמשך לימודיו. המורה מחבר את השאלון בתוכנת Power Point כך שלא נדרשת למידה של תוכנה חדשה. מיד בתום השאלון או אף מיד לאחר כל שאלה, ניתן להציג את התוצאות, ההתפלגויות וחתכים סטטיסטים שונים.

בזמן ההצבעה התשובות חסויות ומעודדות את כלל התלמידים להשתתף. כל התשובות נרשמות בבסיס הנתונים וניתנות לעיבוד סטטיסטי כללי ופרטני. תבניות מוכנות הקיימות ב EzClick כמו גם האינטגרציה עם Power Point מפשטות את השימוש במוצר ומאפשרות גמישות מקסימלית בבניית השאלות והמעקב אחר התשובות.

  • מפרט טכני

  • טכנלוגיית RF המאפשרת פעילות באולמות וגדולים

  • שידור דו כיווני המבטיח אמינות. אין איבוד נתונים

  • מהירות גבוהה - איסוף הנתונים מ 100 שלטים תוך פחות משניה

  • שידור ב 360 מעלות. אין צורך בקשר עין בין קליקר המשתתף לעמדת הניהול.

  • שינוי פשוט של מספרי השלטים

  • קליטת נתונים ממרחק של עד 100 מטר

  • ארועים של עד 3000 משתתפים

  • התקנה ותפעול פשוט

  • מגוון של פעילויות

תמיכה והורדות

 

תוכנות

יש לפנות למשרדנו לקבלת התוכנה

מדריכים

שלחו לי מידע נוסף והצעת מחיר

 

תודה! נחזור בהקדם.